Haftanın Kitapları

Haftanın en çok okunan ve en popüler kitaplarını sizler için derledik. Bu kitaplara online mağazalardan ve şehrinizde bulunan kitapçılardan rahatlıkla ulaşabilirsiniz

İstanbul’da tek başına yaşayan başarılı sigortacı Ferah Deniz, kurallara bağlı kalıp mutluluğa giden yolun mantıktan geçtiğine inanarak her zaman garanti hayatı seçmiştir. Ancak dünyası yalanlar, şiddet ve kayıplarla paramparça olduğunda, varlığının kırılganlığı ve kontrol yanılsamasıyla yüzleşmek zorunda kalır. Yolculuğu boyunca şeytanlarıyla yüzleşerek gizli yeteneklerini ortaya çıkarır ve kaderini şekillendirecek seçimler yapar. Kendini keşfetme yolunda beklenmedik yerlerde aşkı bulur ve kalbine güvenmeyi öğrenir. Bilinmeyen sularda gezinmek ve bilinmeyenle yüzleşmek anlamına gelse bile, kalbinin sesini dinlemeye ve kendi rotasını çizmeye cesareti olacak mı? Davetkâr ve kendine has üslubuyla Ferah, kendi seçimlerinizi, inançlarınızı ve kaderin gücünü sorgulamanızı sağlayacak zaman zaman gülümseten, zaman zaman hüzünlendiren derin ve tutkulu bir roman.

Kediler tarihin her döneminde bugün gördükleri değeri görmedi. Özellikle Ortaçağ’ın karanlık dönemlerinde, insanlığın karanlık yüzüyle onlar da tanıştı. Dünya dönüştükçe, insanlar kedilerin zannettikleri gibi şeytani özelliklere sahip olmadıklarını anladılar ve kedileri yeniden hayatlarına, evlerine aldılar.

GILBERT HAVERSTOCK dan 1800 ler İngiltere’sinde Kedi olmanın zorlukları ve bu sevimli dostumuzun hayatına yolculuk etmek isteyenler için unutulmaz bir eser sizlerle.

Köpeğine çeşitli beceriler edindirmek ve numaralar öğretmek isteyen herkeste olması gereken bir kitap; amacınız ister yalnızca dostlarınızı, ister tıpkı Kyra ve Chalcy gibi kalabalık kitleleri ve televizyon izleyicilerini eğlendirmek olsun… Gazeteyi getir! Yuvarlan! Selamla! Ölü Taklidi Yap! Telefonu aç! Kumandayı getir ve çok daha fazlası! Köpeğiniz İçin 101 Beceri, köpeğinizle iletişim kurmanızı, yakınlaşmanızı ve onu geliştirmenizi sağlayacak onlarca beceri ve numara içeriyor. Eğitim süreçlerinin adım adım fotoğraflarla anlatıldığı bu kapsamlı eğitim kitabı, tüm köpeklere ve tüm yetenek düzeylerine yönelik. Eğitmene yol gösteren adım adım direktifler, sorunları çözmeye yönelik ipuçları ve öğrenilen beceriyi bir sonraki aşamaya taşımaya yönelik fikirlerin bulunduğu Köpeğiniz İçin 101 Beceri, köpeğiyle keyifli vakit geçirmek ve onu eğitmek isteyenlerin ellerinden düşmeyecek bir kaynak.

işbirliği ve tanıtım için bize ulaşın calisankadinlariz@gmail.com